ŠILTNAMIAI KLASIKA

GARANTIJOS SĄLYGOS

Garantiją suteikia šiltnamio KLASIKA (prekė) Pardavėjas/ Gamintojas UAB „MEISTRO KODAS“ (į/k 302498339), toliau vadinamas Pardavėju/ Gamintoju. Norėdami išvengti nesusipratimų, siūlome atidžiai perskaityti prekės garantijos sąlygas ir nemokamo serviso aptarnavimo sąlygas.

LT

PAGRINDINĖS SĄVOKOS
Garantija - gamintojo įsipareigojimas Pirmos eilės distributoriui arba Pirkėjui (Galutiniam vartotojui) atlyginti už sumokėtą sumokėtą sumą ar pakeisti prekes, jei jos yra nekokybiškos. Garantinis laikotarpis – tai laikotarpis, kurio metu Gamintojas įsipareigoja pakeisti prekę arba atlyginti už prekes sumokėtą sumą, jeigu pripažįstama, kad tai garantinis precedentas. Pirmos eilės distributorius - pardavėjas, turintis tiesioginę pirkimo- pardavimo sutartį su UAB „MEISTRO KODAS“. Pirkėjas (Galutinis vartotojas) - asmuo, nupirkęs Pardavėjo/Gamintojo UAB „MEISTRO KODAS“ šiltnamį KLASIKA tiesiogiai iš Pardavėjo/ Gamintojo arba iš Pirmos eilės distributoriaus, ir turintis pirkimą įrodančius dokumentus.

GARANTIJOS SĄLYGOS
Ši garantija yra vienintelė ir pakeičia visas kitas garantijas ir įsipareigojimus, išskyrus valstybinius norminius aktus ir taisykles. Šiltnamio KLASIKA  karkasinei daliai suteikiama 24 mėn. korozijos garantija kiauryminiams prarūdijimams. Garantija taikoma tik šiltnamio KLASIKA  kokybės trūkumams ir defektams, atsiradusiems dėl Gamintojo kaltės gamybos metu. Šiltnamio KLASIKA  vienai iš sudedamųjų dalių polikarbonatui suteikiama atskira pardavėjo garantija, kuri priklauso nuo pardavėjo naudojamos dangos gamintojo. Daugiau informacijos teiraukitės tiesiogiai pas pardavėją, nurodytą pirkimo sąskaitoje - faktūroje. Garantija pradeda galioti nuo prekės įsigijimo dienos, tiesiogiai iš Pardavėjo/Gamintojo arba Pirmos eilės distributoriaus. Įsigijimo diena yra diena, kuri nurodyta šiltnamio KLASIKA pirkimo sąskaitoje - faktūroje.

GARANTIJA NETAIKOMA ŠIAIS ATVEJAIS:
- Nuostoliams, kuriuos padarė stichinės nelaimės, gamtinės, ekologinės ir kitokios anomalijos bei nenugalimos jėgos (Force majeure) atvejais;
- Dėl žalos padarytos nuo gamtinių veiksnių, kaip sniegas, vėjas ar kruša - garantija negalioja. Esant stipraus vėjo, gausaus snygio ar krušos tikimybei, rekomenduojama papildomai pasirūpinti šiltnamio apsauga nuo nenumatytų kontrukcijos/ dangos pažeidimų (uždaryti/ pritvirtinti duris, stoglangius, paremti stogą, nuvalyti sniegą ar kt.);
- Kai pažeidimų priežastis - netinkamas transportavimas (išskyrus kai gamintojas prekę/-es pristato pats Pirmos eilės distribu toriams arba Pirkėjui), sandėliavimas arba prekės naudojimas ne pagal paskirtį;
- Kai šiltnamis KLASIKA sumontuojamas nesilaikant montavimo instrukcijoje pateikiamos detalios montavimo eigos ir dėl to atsiradusiems prekės pažeidimams;
- Prekė yra mechaniškai pažeista, buvo ardyta ar kitaip paveikta, po to, kai prekė buvo perduota Pirkėjui;
- Dėl pažeidimų, atsiradusių nekvalifikuotai vykdant priežiūros ir remonto darbus;
- Natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

NEMOKAMO SERVISO APTARNAVIMO SĄLYGOS
Pateikdami prekę garantiniam remontui, būtinai pateikite prekės pirkimo dokumentą. Garantijos galiojimo metu garantinis remontas atliekamas nemokamai.

SVARBU!

- Pirkėjas (Galutinis vartotojas) apmoka Gamintojo atvykimo transporto išlaidas (jei Gamintojas pažeidimą dėl prekės kokybės pripažįsta nepagrįstu);
- Suremontuotų prekių garantija nėra pratęsiama - ji galioja likusį laiką, nuo prekės įsigijimo dienos.

AKTUALU!
- Prieš montuodami šiltnamį būtinai perskaitykite montavimo instrukciją.
- Tam, kad apsisaugotumėte nuo nelaimingų atsitikimų dirbdami su šiltnamio konstrukcija (įskaitant metalo konstrukciją ir dangą), imkitės visų būtinų atsargumo priemonių.
- Visada dėvėkite savo asmeninius apsauginius darbo drabužius bei kitas saugos priemones.
- Nedarykite jokių konstrukcijos pakeitimų.
- Atlikę montavimo darbus, patikrinkite ar tvirtai laikosi šiltnamio konstrukcija ir ar nekelia pavojaus tolimesniam naudojimui. 
- Atliekant montavimo darbus šiltnamyje, būkite budrūs ir atsargūs.
- Žemės savininkams ir kitiems naudotojams privalu laikytis Žemės įstatymo nuostatos - savo žemės sklypuose vykdant ūkinę ir kitą veiklą, nepažeisti gretimų žemės sklypų savininkų ar naudotojų ir gyventojų  teisių ir įstatymų saugomų interesesų. Platesnė informacija teikiama Valstybinėje teritorijų  planavimo ir statybos inspekcijoje prie Aplinkos ministerijos. 

SVARBU! Pagal pateiktą detalių sąrašą, patikrinkite tiekimo turinį. Šiltnamio montavimo metu, rekomenduojame varžtus lengvai prisukti ranka, tam kad esant reikalui galėtumėte laisvai pajudinti ir pakoreguoti profilius. Surinktą karkasą išlygiuokite gulsčiuku ir tik tuomet pritvirtinkite varžtus.

Pasiliekame teisę atlikti su technikos pažanga susijusius šiltnamio montavimo instrukcijoje pateiktus pekeitimus ir patobulinimus, todėl gali atsirasti aprašymų ar iliustracijų neatitikimų.


PATARIMAI, KAIP PARUOŠTI ŠILTNAMĮ ŽIEMAI

1. Sezonui pasibaigus, rekomenduojame šiltnamyje užsilikusias agrokultūras pašalinti.
2. Gerai sulaistykite žemę.
3. Pašalinkite visas pagalbines priemones, tokias kaip: virves, pagaliukus, augalų kuoliukus, juosteles, ir kitas priemones, išnešite patogius „žiemojimo būstus“ kenkėjams ir ligoms.
4. Išplaukite šiltnamio sieneles. rekomenduojame naudoti vandenį, šluostę ir paprastą kenkėjams ir ligoms.
5. Sezonui pasibaigus užsandarinkite, uždarykite langus ir duris, užfiksuokite automatinius langų pakėlėjus.
6. SVARBU! Šiltnamio dezinfekavimui griežtai draudžiama naudoti sieros dūmadėžes, nes kenkia šiltnamio karkasui.
7. Šaltuoju metų laikotartpiu - patartina šiltnamį paramstyti, tam, kad esant dideliam sniego kiekiui jis nesideformuotų. Taip pat svarbu, nuo šiltnamio viršutinės dalies, esantį  sniego perteklių nuvalyti.

 

UAB „Meistro kodas“ yra vienas didžiausių mažmenos bei didmenos prekybininkų Lietuvoje, gaminantis šiltnamius bei jų priedus, pakeltas lysves, stogelius. Įmonė taip pat specializuojasi plastikų bei metalo gaminių gamyboje bei apdirbime.

Susisiekite su mumis

Kumės g. 8, Stanaičių k., 53285 Kauno r. sav.

+370 683 88282

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

meistrokodas.lt

I-V 08:30-17:00